Na czym polega oddłużanie?

Trudna sytuacja finansowa zmusza nas do wysprzedania naszego majątku. Nieoczekiwane sytuacje sprawiają, że szukamy ratunku u najbliższych. Choroba, utrata pracy, nagłe wydatki, wcześniej zaciągnięte długi i telefony od wierzycieli… Mówi się, że problemy chodzą parami. Często zdarza się tak, żeby podreperować budżet sięgamy po pożyczki. Wydaje nam się, że jest to najlepszy sposób na poradzenie sobie z problemami finansowymi. Pożyczkodawca wydawał się sympatyczny, wzbudził nasze zaufanie. Nie zauważyliśmy haczyków w umowie. Po zaciągnięciu pożyczki/kredytu nagle okazuje się, że raty przerastają nasze możliwości. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepszym wyjściem jest oddłużanie.

Co to jest oddłużanie?

Oddłużanie to proces, podczas którego podejmowane są czynności mające na celu likwidację długu. Jest to działanie, które przeprowadza się w sytuacjach, gdy dłużnicy sami nie radzą sobie z uregulowaniem zadłużeń. Celem podjętych czynności jest poprawienie sytuacji finansowej zadłużonego i umożliwienia mu spłaty zaciągniętych zobowiązań.

W jaki sposób pomagamy w oddłużaniu?

Podstawową pomocą jest doradztwo prawne. To bardzo ważny element w całym procesie. To właśnie wtedy nasza sytuacja finansowa jest dokładnie analizowana przez specjalistów ds. Oddłużania oraz prawników. Po tym etapie podejmowane są najkorzystniejsze dla klienta działania. Musimy pamiętać o tym, że każda sytuacja jest inna – dlatego w tej kwestii bardzo ważne jest indywidualne podejście do sprawy. Negocjujemy dogodne warunki spłaty z wierzycielami w imieniu naszych klientów. Oferujemy pomoc przy wszelkich formalnościach, także przy pismach procesowych. Pomagamy na etapie: polubownym, przedsądowym, sądowym, przedegzekucyjnym i egzekucyjnym.

Choć oddłużanie jest czasami procesem żmudnym i wymagającym cierpliwości pamiętajmy o tym, że jest to jedyny sposób na wyjście ze spirali zadłużeń.

Nie zaciągaj kolejnych chwilówek, pozwól sobie pomóc. Zgłoś się do nas na bezpłatną analizę Twojej sytuacji finansowej, a następnie wspólnie podejmiemy kroki, które uwolnią Cię od wierzycieli.

Wspieramy naszych klientów od początku tej drogi, aż do momentu osiągnięcia zadowalającego efektu.

Sprawdź, jak wyjść na prostą i pozbyć się zadłużenia.

Skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń:
E-mail: bok@agreslex.pl
Nr. tel: +48 795 047 774

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *